Mesaj gönder
Ana sayfa

Henan Dowell Crane Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Dowell Vinç Co, Ltdvinç üretimi ve vinç ticareti işinde Çin'in önde gelen şirketidir.Portal vinci, Köprü vinci, Portal vinci dahil olmak üzere eksiksiz bir gelişmiş kaldırma projeleri seti sağlayarak dünyanın her yerinden geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veriyoruz.
Kiriş fırlatıcı, Elektrikli vinç, Kaldırma platformu vb.Dowell vinç, elektrik kontrolü ve mekanik şanzıman, vb. gibi teknik ayrıntılarda yenilikler yapmak için hammadde ve parçaların küresel olarak optimal tedarikine bağlı kalıyor. Almanya'daki Simens ve Sew gibi tanınmış ulusötesi işletmelerle geniş ve derin işbirliğini sürdürüyoruz. , Fransa'da Schneider ve İsviçre'de ABB vb.

 

Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Şirket Gücü

Dowell Vinç Co, Ltd1955 yılında kurulan Çin'in önde gelen vinç işletmeleri grubudur, Sadece bir şirketin 60 yıllık üretim tecrübesi vardır.Ve Portal vinci, Köprü vinci, Pergel vinci, Aksesuar dahil olmak üzere eksiksiz bir gelişmiş kaldırma projesi seti sağlamak için dünyanın her yerindeki geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.Müşterilerimiz arasında imalat ve proses endüstrileri, tersaneler, limanlar vb.Kaldırma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, dowellcrane Machinery Group, işinizin etkinliğini ve değerini artıran kaldırma ekipmanı ve hizmetleri sağlamayı taahhüt eder.

 

Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. şirket Profili 1

 

a).Dowell Vinç Co, Ltdzaten CCC,CE,BV,SGS,ISO OHSAS sertifikalarını almış ve 60'tan fazla onur kazanmıştır.

b).Çin'in önde gelen mekanik araştırma ve tasarım enstitüsü ve ünlü üniversitesi, bizim için gelişmiş teknik destek sağlıyor.

c).5000'den fazla şirkete ve 40'tan fazla ülkede popüler olan ürünlere hizmet verildi.

d).Onlarca yıldır aralıksız çabalar sayesinde, şimdi,Dowell Vinç Co, Ltd180.000 metrekarelik bir alanı ve 380'den fazla gelişmiş ekipman setini kapsar.Yönetim kadrosu 860'a ulaşıyor ve işçimiz 10000'den fazla.

 

Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Paketleme ve Teslimat şartları:

1. Vinç ve elektrikli parçalar, teslimat sırasında malların çarpması ve çarpmasından kaynaklanan hasarı önlemek için kontrplak sandık ile paketlenecektir.

2. Kirişler ve diğer ana parçalar, nakliye sırasında paslanmayı önlemek için plastik dokuma kumaşla paketlenecektir.

3. Finansman, güvenlik ve zamandan en üst düzeyde tasarruf etmek için yalnızca en iyi nakliye çözümü alınacaktır.

 

Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Resimdeki müşterilerSri Lanka,Malezya,Endonezya,Filipinler,Mısır,Bangladeş,Güney Afrika,mozambikve diğer ülkeler.Ziyaretin ardından siparişlerini başarıyla imzaladık.asma vinçmakine,köprü fırlatıcı vinçmakine,portal vinçmakine,pergel vinç,vinçve diğer ürünler ve bizimle uzun vadeli işbirliği ilişkileri imzaladılar
 
Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. şirket Profili 4
 
katıldıkKazakistan Makine Altyapı FuarıKasım 2015'te katıldığımızEndonezya Makine FuarıKasım 2016'da katıldı vePakistan Makine FuarıMart 2018'de. Sergi sayesinde birçok müşteri bizimle derin bir dostluk kurdu ve iyi bir işbirliği ilişkisi kurdu.
 
Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. şirket Profili 5

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Dowell Vinç Co, Ltd1955 yılında kurulan ve Nucleon Crane Co., Ltd, Henan Mine Crane Co., Ltd , Henan Crane Co., Ltd olmak üzere üç fabrikaya sahip olan ve geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren Çin'in önde gelen vinç işletmeleri grubudur. Portal vinci, Köprü vinci, Portal vinci, Aksesuar dahil olmak üzere eksiksiz bir gelişmiş kaldırma projesi seti sağlamak için dünya çapında.
Dowell Vinç Co, Ltdelektrik kontrolü ve mekanik şanzıman vb. teknik detaylarında yenilikler yapmak için küresel olarak en uygun hammadde ve parça tedarikine bağlı kalmaktadır.
Almanya'da Simens ve Sew, Fransa'da Schneider ve İsviçre'de ABB gibi tanınmış ulusötesi işletmelerle geniş ve derin işbirliğini sürdürüyoruz.
Malzeme kumlamanın yüzey ön işlemesi, kaynak geometrik boyut kontrolü ve makine montajı vb. gibi 130 ana kontrol düğümü.
Kendi kendini muayene, karşılıklı muayene ve özel muayene olmak üzere “üç muayene” prosedürüne bağlı kalır. Bu arada, üretim tamamlandıktan sonra tüm makine deneyine dikkat eder ve ayrıca her vincin üretim ve muayene kayıtlarını tutar. kalite kayıtlarının bütünlüğünü sağlamak için.
Tüm makineden yedek parçalara ve satış öncesi teknik destekten satış sonrası takip hizmetine kadar eksiksiz çözümler sunuyoruz. Fırlatma Merkezi ve Sanmen Nükleer Santrali.

 

Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. şirket Profili 0

Henan Dowell Crane Co., Ltd. Henan Dowell Crane Co., Ltd. Henan Dowell Crane Co., Ltd. Henan Dowell Crane Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : dübel

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 1000000-5000000

Yıl kurulan : 1955

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. Sertifikalar Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. Sertifikalar Çin Henan Dowell Crane Co., Ltd. Sertifikalar